• Ukrainian
    • English
  • вул. Рівненська, 14, 8 корпус ЧНУ, 3 поверх

  • +38(0372)509432

  • info@ksm.cv.ua

DC office ChNU

Центр цифрових компетентностей в ЧНУ

DC-office ChNU

Навчально-методичний науково-дослідний сертифікаційний центр з цифрових компетентностей в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича (DC office ChNU) створено в складі кафедри комп’ютерних систем та мереж Навчально-наукового інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук ЧНУ з метою виконання завдань проекту з розвитку потенціалу вищої освіти «Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян” (“Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens” 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2CBHE-SP програми Європейського Союзу Erasmus+KA2 (далі – Проєкт), що виконується Чернівецьким національним університетом у складі міжнародного консорціуму університетів.

Керівником центру є професор кафедри КСМ Мельничук Степан Васильович.

Основні завдання та функції центру вказані у Положенні  про DC office ChNU.

Навчальні модулі

Пілотне навчання

Офіс цифрових компетентностей оголошує набір на пілотне навчання в рамках міжнародного проекту dComFra.

Для вивчення пропонуються 22 навчальних модуля проєкту. Навчання абсолютно безкоштовне та проводиться онлайн із використанням навчальної платформи dComFra.  Кожен учасник отримує обліковий запис та доступ до обраних модулів.  Зареєструватись можна за посиланням.

Кожен модуль містить навчальні матеріали в різних форматах, тести для самоперевірки, практичні завдання для виконання. Для завершення модуля необхідно виконати фінальне тестування, як онлайн, так і в Центрі цифрових компетентностей ЧНУ.

Протягом навчання здійснюється організаційна підтримка з допомогою месенджера Телеграм та щотижневих відеоконференцій в Google Meet для розширених консультацій.

 За результатами проходження обраних модулів учасники, що під час фінального тестування досягають прохідного балу, отримують сертифікат про підвищення кваліфікації, що відповідають відповідно до п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (із змінами і доповненнями, внесеними Постановою КМ №1133 від 27.12.2019).

Сертифікати, отримані в рамках пілотного проекту (зразок сертифіката). Усі сертифікати зареєстровано в Переліку виданих документів про підвищення кваліфікації ВГО “Українська асоціація фахівців інформаційних технологій”.

Також учасники з найвищими результатами матимуть можливість безкоштовно пройти міжнародну сертифікацію цифрових навичок ICDL.

За додатковою інформацією звертайтесь за ел.адресою dc-office@chnu.edu.ua