GoForIT 3.0: Разом до перемоги

І були три брати: один на ймення Кий, а другий — Щек, а третій – Хорив, і сестра їхня – Либідь.

Вітайте, друзі, наших цьогорічних героїв. Саме під проводом цих легендарних українців ми оголошуємо про проведення GoForIT 3.0: Разом до перемоги.

Цього року, з вами поділяться досвідом, знаннями та порадами нова неймовірна четвірка: AMC Bridge, Sigma Software, Idea In You та Sapient Pro.

🗓 Коли? – 19 листопада об 11:00
🌐 Де? – Google Meet
💻 Як приєднатися? – для цього потрібно обов’язково зареєструватися (https://bit.ly/GoForIT_3_0). В день проведення мітапу на вказану при реєстрації пошту прийдуть всі необхідні покликання.

Саме серед зареєстрованих учасників, ми розіграємо неймовірні та корисні подарунки, що надали цьогорічні компанії 🥳

Раді представити вам наших учасників:

Компанія AMC Bridge

Тема : Проактивність як запорука успішної кар’єри. Від Trainee до Team Leader Description

Чи впливають проактивність та саморозвиток на кар’єрне зростання в ІТ?  Про ви це дізнаєтеся під час презентації AMC Bridge на Go For IT 3.0 у суботу, 19 листопада. Юлія Старікова, регіональний менеджер компанії, поділиться практичним планом успішної кар’єри та відповість на такі запитання:

• Що потрібно робити, аби досягти своїх цілей?
  •  Які є основні способи здобути релевантний досвід?
  •  Як бути не просто ефективним, а й продуктивним?

Також Анастасія Федіна, Software Development Engineer AMC Bridge, поділиться своєю історією та порадами про те, як вирости зі студента-трейні до тімліда. 🔘 Хочете отримати відповіді на свої запитання? Підготуйте їх для Q&A сесії! А ще у вас буде можливість завітати у віртуальну кімнату AMC Bridge, поспілкуватися з представниками компанії про особливості роботи в AMC Bridge та виграти брендовані подарунки.

Компанія Sapient Pro

Тема: Як спілкуватися та як не спілкуватися (і трохи поспілкуємося)

Богдан Дворянов, Head of Frontend Department

Компанія IdeaInYou

Тема: Як навчитися вчитись. Гра в життя

Максим Пундик, CEO IdeaInYou

•  Q&A з власником компанії
  • додаткові бали до вступу на курси для найактивніших учасників
  •  презентація компанії
  •  можливість пройти інтерв’ю
  • взяти участь у бета-тестуванні нашого нового продукту для навчання

Компанія: Sigma Software

Тема: Зворотній зв’язок – в чому його цінність та як з ним працювати

Анастасія Функендорф, тренінг менеджерка у Sigma Software University

🤔 Замислюєшся про старт кар’єри в ІТ? Чув, що там потрібні не тільки hard, але і soft скіли?

🔥Sigma Software University запрошує тебе на зустріч “ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК – В ЧОМУ ЙОГО ЦІННІСТЬ ТА ЯК З НИМ ПРАЦЮВАТИ”. Коли: 19.11, об 11:00 Де: Онлайн за посиланням Разом зі спікеркою Анастасією Функендорф, тренінг менеджеркою у Sigma Software University, ти дізнаєшся про таке: – познайомишся з міжнародною ІТ-консалтинговою компанією, яка входить у ТОП-5 кращих роботодавців України; – дізнаєшся, що таке зворотній зв’зок, яким він буває та в чому його цінність; – дізнаєшся, як правильно надавати зворотній зв’язок так, щоб він був корисним; – дізнаєшся, як правильно приймати зворотній зв’язок та чому це є must have у твоїх soft скілах для ефективного кар’єрного розвитку. 👉Приєднуйся! Буде дуже корисно та цікаво посилання! Wake Up Your Genius with Sigma Software University!