Зустріч з психологом Соціально-психологічного центру ЧНУ

Соціально-психологічний центру ЧНУ

6 листопада 2023 відбувалася зустріч студентів бакалаврату і магістратури спеціальності 123 – комп’ютерна інженерія з практикуючим психологом з Центру соціально-психологічної підтримки в ЧНУ Олександром Миколайовичем Чернопиським. Під час зустрічі студентам розказали про роботу кабінету соціально-психологічної підтримки, коло питань і проблеми, які можуть виникати у студентів та способи їх вирішення. Студенти мали можливість задати хвилюючі їх питання, обговорити цікаві ситуації, з практики Олександра Миколайовича, вислухати загальні поради щодо можливості виникнення критичних ситуацій та методів їх врегулювання. Також встановлення контактів з представником Центру надало студентам можливість обговорити місце, час і формат персональних зустрічей. Загалом зустріч була цікавою і пройшла в дружній, доброзичливій і конструктивні атмосфері.

Соціально-психологічний центр знаходиться за адресою: вул. Рівненська, 14, (навчальний корпус ЧНУ №8).