Запуск пілотного проекту dComFra в ЧНУ. Сертифікація вчителів

Зустріч з учителями. Запуск пілотного проекту dComFra в ЧНУ. Сертифікація вчителів

20 вересня 2021 року відбулася зустріч координатора проекту dComFra «Рамкова структура цифрових компетентностей для вчителів та інших громадян України» Георгія Воробця (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) з учителями закладів середньої освіти, профтехосвіти, коледжів міста Чернівці та області. Зустріч організована з ініціативи колективу виконавців проекту dComFra кафедри КСМ ЧНУ та департаменту освіти Чернівецької обласної державної адміністрації, який представляла Олена Раца.

Координатор від ЧНУ Георгій Воробець розповів учасникам зустрічі про особливості  очного і дистанційного навчання за умовами пілотного проекту і в лабораторіях «Офісу цифрових компетентностей в ЧНУ», проведення консультацій і занять в умовах пандемії «Covid-19». Також поінформовано учасників про:

• умови проведення і фінансування пілотного проекту,
  • зарахування слухачів для проходження пілотного проекту,
  • особливості роботи в системі дистанційного навчання MOODLE,
  • умови доступу до навчальних матеріалів, розташованих на сервері університету Тараса Шевченка,
  • вимоги до тестування,
  • внесення пропозицій щодо коректування і покращення навчальних матеріалі за рекомендаціями учасників пілотного проекту,
  • принципи консультування і підготовки слухачів до міжнародної сертифікації з боку інструкторів кафедри КСМ ЧНУ,
  • вимоги отримання міжнародного сертифікату з цифрових компетентностей ICDL
  • підвищення конкурентоспроможності сертифікованих слухачів на ринку праці в Україні та за кордоном.