Запрошення на турнір Star Track (20-21/11/2020)

Запрошення на інноваційний турнір Star Track

Кафедра комп’ютерних систем та мереж, прагнучи розширити коло навчальних та наукових інтересів наших студентів, постійно оновлює зв’язки з провідними ІТ фірмами та інноваційними організаціями в Україні та за кордоном. 10 листопада проведено on-line зустріч з представниками неприбуткової громадської організації Noosphere, діяльність якої направлена на популяризацію STEM-освіти. STEM – це унікальне поєднання сфери науки (Science), технологій (Technology), інженерії (Engineering) і математики (Mathematic). В якості  першого кроку до розширення співпраці в даному напрямку отримано запрошення від Noosphere Space Engineering School та центру дуальної освіти на інноваційний турнір ракетно-космічного спрямування “Star Track V”. На нашу думку, такий турнір може бути цікавим не тільки для креативних студентів і аспірантів інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук, а й інших факультетів.

Призовий фонд турніру складає — 25 000 ₴

Участь безкоштовна. Формат проведення — онлайн.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, молоді інженери, вчені та всі ентузіасти ракетної техніки, які бажають презентувати свої проєкти.

Подати заявку можна на сайті: https://startrack.academy/

Більше про Star Track

Команди та індивідуальні учасники турніру мають підготувати та презентувати науковий або науково-практичний проєкт за рекомендованими напрямками (на вибір):

• суборбітальні дослідницькі твердопаливні ракетні комплекси;
  • суборбітальні дослідницькі ракетні комплекси з рідинним ракетним двигуном;
  • ракета-носій CanSat та апарати типу CanSat;
  • корисні навантаження, науково-дослідні та освітні експерименти для суборбітальних РН;
  • Freestyle: аерокосмічна техніка, технології, матеріали тощо.

Для участі необхідно:

• подати заявку до 20.11.2020 до 17:00;
  • підготувати рішення та презентацію;
  • презентувати рішення команди у фіналі.

Час проведення фіналу: 21 листопада 2020, 11:00 ~ 17:30

Місце проведення: онлайн у ZOOM

Додаткова інформація та форма реєстрації команд: startrack.academy

Для усіх організаційних питань:

katerina.dergal@spacese.com

Катерина Дергаль,

Захід проходить за підтримки ГО «Асоціація Noosphere»
З повагою, команда Noosphere Engineering School

Довідки в ЧНУ:

Кафедра комп’ютерних систем та мереж

i.mosin@chnu.edu.ua

Ігор Володимирович Мосін