Вебінар до Дня Безпечного Інтернету

Cyber Day – 2024 з Програмою академій Cisco

З нагоди Всесвітнього дня безпечного Інтернету Національний центр аерокосмічної освіти молоді у співпраці з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя, Фаховим коледжем ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара запрошує здобувачів освіти віком від 14 років взяти участь в онлайн-заході «Cyber Day – 2024 з Програмою академій Cisco», який відбудеться з 15 лютого по 10 березня 2024 року.

Захід проводиться з метою поширення ідей безпечного та позитивного користування сучасними цифровими технологіями.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

15 лютого, 12:00 – 13:00 – вебінар-зустріч із експертами заходу:

• «Аналіз кіберзагроз 2023 та постквантовий криптоперіод», спікер: Євсеєв Сергій, д.т.н, професор, завідувач кафедри Кібербезпеки Національним технічним університетом «Харківська політехніка»;
  • «Кібербулінг – погляд психолога: що? де? чому?», спікерка: Мінчук Ірина, практичний психолог Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, магістр психології.

15 лютого – 10 березня – онлайн-вікторина за матеріалами вебінару.

Учасники заходу отримають сертифікати за умови участі у вікторині, а переможці – дипломи та заохочення.

Посилання на запис вебінара буде доступне на сторінці заходу на netacad.com.

Учасники «Cyber Day – 2024 з Програмою академій Cisco» отримають доступ до курсу «Вступ до кібербезпеки» Програми академій Cisco. Успішне опанування курсу відзначається цифровим бейджем.

Підсумки заходу буде підведено 15 березня та оголошено на сторінці заходу та в соціальних мережах.

Вчителі та викладачі, які долучають здобувачів освіти до участі у заході, отримають відповідний сертифікат.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ
«CYBER DAY – 2024 З ПРОГРАМОЮ АКАДЕМІЙ CISCO»

(для здобувачів освіти віком від 14 років)

1. Учасники заповнюють анкету  або заклад освіти надає на електронну пошту star.way.dp@gmail.com зведену інформацію (ім’я та прізвища учасників, електронна пошта) за формою

Термін: з 08 до 13 лютого включно.

1. На вказану електронну пошту учасники отримають інструкції щодо доступу до сторінки заходу.

Термін: 14 лютого.

1. Учасники заходу самостійно або під керівництвом викладача виконують надіслані інструкції та отримують доступ до сторінки заходу.

Термін: з 14 до 15 лютого, 12:00.

Для оперативної взаємодії щодо реєстрації та участі у заході, пропонуємо вчителям та викладачам долучитися до групи з оргкомітетом: https://t.me/+LNluHoDN2shmMzE6

Разом до безпечного Інтернету!