Тренінги викладачів ЧНУ за матеріалами проекту dComFra

З 3-го по 6-е червня 2020 року на кафедрі КСМ ЧНУ проведено on-line вебінари-тренінги для викладачів інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук та інших факультетів ЧНУ за матеріалами і напрацюваннями учасників консорціуму ERASMUS+ KA2 проекту dComFra. Особливістю цього заходу було те, що спікерами і тренерами на вебінарах виступали викладачі кафедри КСМ, які є співвиконавцями і розробниками навчальних модулів даного проекту: Сергій Баловсяк, Георгій Воробець, Валентина Гордіца, Костянтин Двірничук, Наталія Іванущак та Степан Мельничук. Попередньо вони пройшли короткотривалі виїзні та on-line стажування і тренінги у закордонних партнерів проекту в Каунасі, Кракові, Бухаресті, Віллаху та Празі, на основі Яких підготували цікаві презентації та пропозиції. Основою таких презентацій стали матеріали, що висвітлювали досвід закордонних партнерів з розробок рамок цифрових компетентностей для різних категорій громадян, а також матеріали, які мали б стати підґрунтям для розробки модулів з цифрового маркетингу, захисту даних, використання інформаційних систем для охорони здоров’я громадян і поглибеного курсу з роботи з  базами даних.

По завершенню вебінарів, а також самостійного опрацювання питань, щодо створення навчальних матеріалів із забезпечення комп’ютерної грамотності громадян, учасникам тренінгів було оформлено сертифікати, що підтверджують підвищення кваліфікації і проведену роботу загальним обсягом 90 годин / 3 кредити.