Студентська наукова конференція 2023

Шановні викладачі та студенти!

Раді повідомити, що незважаючи на досить важкі часи для країни, організаційний комітет Студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича планує проведення заходу з 25 по 27 квітня 2023 року. Конференція проводиться з метою виявлення, сприяння розвитку, стимулювання творчого самовдосконалення та активізації науково-дослідної роботи студентської молоді.

Відповідальна особа за проведення Студентської наукової конференції на кафедрі Комп’ютерних систем та мереж Наталія Михайлівна Іванущак   n.ivanuschak@chnu.edu.ua

Студентам, що бажають взяти участь у конференції слід звернутися до своїх керівників бакалаврських чи магістерських робіт, спільно оформити матеріали доповіді та надіслати остаточний варіант на електронну адресу відповідальної особи.

Важливі дати:

✔ Подання тез 15.03.23

✔ Подання виправлених тез 01.04.23

✔ Відкриття конференції 25.04.23

✔ Проведення секційних засідань 25.04.23 – 26.04.23

✔ Підсумкове засідання та нагородження кращих доповідачів 27.04.23

Додаткова інформація:

Розпорядження щодо проведення конференції

✔  Запрошення

Зразок оформлення тез

Запрошуємо студентів усіх освітніх рівнів навчання до участі в роботі конференції!