Щирі вітання!

З чудовим ювілеєм вітаємо талановитого керівника та прекрасну людину, науковця, педагога, професіонала своєї справи Георгія Івановича Воробця – доцента, завідувача кафедри комп’ютерних систем та мереж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Колектив кафедри та науково-навчального інституту фізико-технічних і комп’ютерних наук високо цінує Вашу життєву мудрість і людяність, компетентність і принциповість. Нехай життя Вам дарує лише радість, щастя, успіх, любов, благополуччя і повагу від друзів та колег. Від душі бажаємо бравих сил і міцного здоров’я, виважених рішень і безперечних успіхів у науковій діяльності, особистих досягнень у роботі та блискучих ідей, незгасимого оптимізму та жаги до життя, процвітання, сімейного затишку і творчих досягнень на освітянській ниві на благо рідної України.

Нехай Ваша сила, життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у Вашій діяльності, а кожна розпочата справа стане ще однією сходинкою до вершин успіху.