Онлайн-урок до Дня безпечного інтернету

11 лютого весь світ відзначатиме День безпечного інтернету.

З цієї нагоди програма Мережних академій Cisco разом з кіберполіцією та провідними університетами України запрошує учителів, викладачів разом із учнями та студентами до 25 лютого долучитися до онлайн-уроку на тему: Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати.

Попередня реєстрація навчального закладу: http://cs.co/SID2020

Вашій увазі пропонуються доповіді на такі теми:

«Як хакери захищають Інтернет»

Спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI, доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

«Хацкери, або як обманюють халявщиків в Інтернеті»

Спікери: Вадим Єпур та Денис Івашин, студенти 4 курсу спеціальності “Кібербезпека”, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

«Небезпеки кіберпростору»

Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Окрім онлайн-лекцій на вас чекає інтерактивне тестування, додаткові матеріали з курсу “Вступ до кібербезпеки”, можливість поставити запитання експертам і отримати сертифікат.

Разом до кращого інтернету!