На кафедрі комп’ютерних систем та мереж нові наукові здобутки

Вітаємо з успішним захистом!

Вітаємо  Христину Савеліївну Одайську, асистента кафедри комп’ютерних систем та мереж, з успішним захистом кандидатської дисертації на тему «Методи та засоби підвищення візуальної якості зображень у комп’ютеризованих оптико-електронних системах» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти. Науковий керівник – доктор технічних наук, доцент Баловсяк Сергій Васильович.

Публічний захист відбувся у Вінницькому національному технічному університеті 16 жовтня 2020 року. Бажаємо Христині Савеліївні невпинної життєвої енергії, блискучих ідей для подальшого саморозвитку і розкриття нових талантів, бадьорого настрою, особистого щастя, вміння помічати прекрасні сторони життя і продовжувати боротися за втілення своїх мрій! Нехай підґрунтям подальшої плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я, натхнення, щирі відносини, підтримка рідних, друзів, колег і студентів!

Георгій Воробець, тел.: 067-372-45-87, e-mail:g.vorobets@chnu.edu.ua