День відкритих дверей 2021

Кафедра Комп’ютерних систем та мереж ІФТКН
ЧНУ ім. Ю. Федьковича
запрошує майбутніх абітурієнтів, батьків та усіх охочих на online
6 лютого 2021 об 11:00

Для участі в заході просимо пройти реєстрацію http://bit.ly/KSM_OpenDay_2021

Програма заходу

Спікер Тематика Короткий опис
1 Воробець Георгій Іванович завідувач кафедри КСМ, к. ф.-м. н., доцент Відкриття Вступне слово про кафедру. Особливості освітніх програм “Комп’ютерна інженерія” і “Програмування мобільних і вбудованих комп’ютерних систем та засобів інтернету речей”. Умови вступу та форми навчання.
2 Джур Дмитро                      студент 3 курсу КСМ, голова навчально-наукового відділу студентського парламенту ІФТКН Навчання Універсальність та перспектива спеціальності. Навчальний процес. IT- події.
3 Яковенко Олександра студентка 4 курсу КСМ, в.о. голови студпарламенту ІФТКН Студентське життя Напрямки студентського самоврядування. Взаємодопомога та підтримка першокурсникам. Можливість реалізувати себе.
4 Танасюк Юлія                                к. ф.-м. н., доцент, керівник Центру підготовки інструкторів Академій CISCO

Академія CISCO

Передовий досвід. Безкоштовне вивчення курсів у рамках навчального плану. Промислова сертифікація.

5 Амарій Анатолій                    студенти 6 курсу  КСМ,  призер міжнародних конкурсів студентських розробок Студентські конкурси та стартапи Досвід участі у міжнародних конкурсах Earth Rover, Хакатон IT-Scouts, Hack for Local 2.0: «Безпечні спільноти». Можливість реалізації своїх ідей на базі кафедри.
6 Довганюк  Олексій                  студент 6 курсу  КСМ Міжнародні програми обміну Навчання за кордоном навиворіт. Можливість навчання поза межами України від ЧНУ. Історія про радості та помилки, яких не уникнути студентам по обміну.
7 Галін Юрій                            випускник  кафедри КСМ, співзасновник компанії Brilliant IT Самореалізація Досвід заснування власної справи. Секрети успіху. Шляхи вдосконалення та розвитку.
8 Старікова Юлія                            HR- спеціаліст AMC Bridge IT – кар’єра Перспективи стажування та працевлаштування для студентів: від джуніора до експерта.
Запитання – відповіді
Розіграш призів

Кафедра КСМ – це доброзичливі,  толерантні відносини в колективі, комфортні умови навчання, можливості самовдосконалення і професійного розвитку, ефективний старт кар’єри в IT. Сучасні мови програмування,  Web-технології, сервіси, застосунки, програмування і розробка засобів Інтернету речей, мобільних гаджетів, роботів, пристроїв і систем дозволять вам ефективно вирішувати актуальні інженерні та програмні задачі.

Будемо раді зустрічі з вами!