Буткамп академій Cisco на базі Центру підтримки академій при ТНТУ ім. І. Пулюя

29 жовтня 2021 року, вперше з часів пандемії, Центр підтримки академій Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя організував навчальний табір для інструкторів академій Cisco в Україні

Змішаний формат на базі платформи Cisco Webex дозволив зареєстрованим учасникам долучитися до зустрічі очно або віддалено, скористатися матеріалами виступів та практичними завданнями, підготовленими спікерами.

Тренінги проходили за трьома напрямками професійного спрямування:

Зокрема,  практичні сесії стосувалися запровадження динамічної адресації та маршрутизації IPv6, керування хмарною мережею на базі обладнання Cisco Meraki з практичною демонстрацією побудови бездротової мережі на базі Secure Appliance Meraki-MX65W у Packet Tracer, організації зонової безпеки за допомогою міжмережних екранів, налаштувань VPN IPSec у форматі ASA-ASA, використання технологій Рівня 2 для захисту користувацьких вузлів, гейміфікації при вивчені основ систем контролю версій Git та автоматизації керування комп’ютерними мережами.

Від Чернівецького національного університету в буткампі взяли участь викладачі та інструктори академії Cisco кафедри Комп’ютерних систем та мереж та кафедри Радіотехніки та інформаційної безпеки.

Висловлюємо щиру подяку організатору заходу Сергію Марценку та всій командні Центру інформаційних технологій ТНТУ, що доклалася до проведення події, університетам-партнерам, членам оргкомітету, інструкторам- спікерам за комфортні умови проведення та високий фаховий рівень заходу, творчу обстановку та довгоочікувану зустріч з однодумцями та давніми друзями!