All Digital Week

30 березня 2020 року на підтримку щорічної європейської ініціативи «All Digital Week», кафедра комп’ютерних систем та мереж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провела вебінар «Створення та виконання інтерактивних завдань».

Спікер – д.т.н., доцент Баловсяк Сергій Васильович.

Цільова аудиторія – науковці, освітяни, співробітники бібліотек та академічних установ, аспіранти, студенти та всі, хто бажає удосконалити інформаційні компетентності. До вебінару приєднались близько 50 учасників, серед них студенти та викладачі Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Київського національного університету культури і мистецтв, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету будівництва та архітектури, Донецького національного технічного університету, Національного технічного університету «ХПІ».

Слухачів ознайомили з особливостями створення і виконання інтерактивних завдань у сервісі LearningApps та засобами інтерактивної дошки, виконання інтерактивних завдань із використанням веб-сайтів.

Усі учасники отримали доступ до матеріалів і відеозапису вебінару.

Онлайн-лекція проходила в рамках міжнародного проєкту «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens / dComFra (No. 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP)». #dComFra

This project has been funded with support from the European Commission. This material reflects the views only of the author, and the National Agency and European Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.