Алгоритм поселення студентів у гуртожиток ЧНУ

📌Під час поселення необхідно дотримуватися протиепідемічних заходів:

✅одягнути маску;
✅продезінфікувати руки;
✅виміряти температуру.

Враховуючи складну протиепідемічну ситуацію, що зумовила відсутність транспортного сполучення, поселення у гуртожитки студмістечка буде здійснюватися з моменту прибуття студентів до відповідних гуртожитків.

Основна умова: дотримання протиепідемічних вимог, викладених вище.

Квитанцію про оплату за проживання при поселенні подають студенти першокурсники і студенти, які вступили на скорочену форму навчання (сума 2 600 грн. за І семестр та студенти коледжу (2 100 грн. за І семестр).

Обов’язковим є зазначення призначення платежу:

За проживання у гуртожитку №___ ПІП студента
р/р для оплати UA 838201720313211002202007831.

📌Для поселення у гуртожитки студмістечка зняття з реєстрації постійного місця проживання – НЕ ПОТРІБНО.

Ордер на поселення в гуртожиток видає паспортний стіл студмістечка за адресою вул. Небесної Сотні , буд. № 4-Б, гуртожиток № 5 кабінет №1 (приміщення адміністрації студмістечка).

📎Контактний телефон паспортного столу студмістечка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (0372) 52-99-86.

Поселення студентів 2, 3, 4 курсів, які мешкали у гуртожитках студмістечка у минулому 2019-2020 н. р. здійснюється:

1. Відповідно до списків студентів, які рекомендовані до поселення відповідними інститутами/ факультетами/ коледжем, що оприлюднені на сайті університету.
2. За наявності довідки про стан здоров’я від сімейного лікаря (дата видачі не раніше 5-ти днів до поселення) та довідки про проходження флюорографічного огляду (не більше року від дня проходження).
3. За наявності квитанції про оплату за проживання (сума 2 600 грн. за І семестр та студенти коледжу (2 100 грн. за І семестр).

📌Детальніше щодо поселення: