Громадське обговорення ОП 123 комп’ютерна інженерія з студентами кафедри КСМ та представниками студентського активу ННІ ФТКН 06.02.23

Громадське обговорення освітніх програм спеціальності 123 комп’ютерна інженерія з студентами кафедри КСМ та представниками студентського активу ННІ ФТКН

6 лютого 2023 року відбулося обговорення освітніх програм для бакалаврів і магістрів спеціальності 123 – комп’ютерна інженерія зі студентами кафедри КСМ та представниками студентського активу інституту.  Зустріч відбулася за ініціативи проектних груп освітніх програм, гарантів ОПП і ОНП, зокрема доцента Інни Дмитрівни Яковлєвої, представника профкому ЧНУ та комісії Вченої ради ЧНУ з етики.

У зустрічі взяли участь студенти як бакалаврату, так і магістратури спеціальності 123 – комп’ютерна інженерія, а також представники студактиву: КАПАЦИ Андрій Юрійович, Голова Студентського парламенту ЧНУ, МЕЛЬНИЧУК Вадим Юрійович, член інформаційного відділу студпарламенту ЧНУ, БОСОВИК Ольга Тимофіївна, голова студпарламенту ННІФТКН, КОСТАЩУК Ірина Валеріївна, заступник голови студпарламенту ННІФТКН, КОСТАЩУК Софія Валеріївна, заступник голови студради по відділу комп’ютерних технологій ННІФТКН, МАЗУРКЕВИЧ Василь Миколайович, голова Студентської ради ННІФТКН, БУЛИГА  Юліана Дмитрівна, голова навчально-наукового відділу студпарламенту ННІФТКН, КОРДИБАН Анна-Галина Юріївна, член навчально-наукового відділу студпарламенту ННІФТКН.

На зустрічі представників проектних груп ОП зі студентами та студактивом обговорювались питання ширшого залучення до удосконалення освітніх програм досвіду випускників і представників ІТ бізнесу, активізації студентського колективу для внесення пропозицій щодо форм і методів навчання в умовах військового стану, збільшення годин практичної складової дисциплін, запровадження дуальної системи, більш активного голосування за вибіркові компоненти та розширення їх переліку, оновлення структури, змісту і наповнення ОПП і ОНП.

Особливу увагу було звернуто на зауваження і пропозиції експертів, які проводили зустрічі з різними цільовими групами студентів, викладачів, стейкхолдерів та інш. у межах програм з акредитації магістерських програм ОПП «Комп’ютерна інженерія», та ОНП «Комп’ютерна інженерія технологій інтернету речей та кіберфізичних систем». Також обговорювались питання щодо акредитації бакалаврських програм спеціальності 123 – комп’ютерна інженерія.

Для обговорення питань та надання пропозицій щодо удосконалення ОПП і ОНП, виправлення зауважень, висловлених експертами запропоновано реалізувати комунікацію студентів та проектних груп ОП кафедри КСМ через електронну пошту кафедри csn-dpt@chnu.edu.ua, та виставляти всі матеріали для обговорення на сторінці освітніх програм сайту кафедри КСМ: https://csn.chnu.edu.ua/propozytsiyi-zmin-do-opp-u-2023-2024-n-r/.