У боротьбі за Україну загинув випускник кафедри КСМ

Українська земля втрачає своїх найкращих синів… Із сумом і болем повідомляємо про загибель у боях за визволення України нашого випускника – життєрадісної людини, щирого товарища, хороброго та світлого воїна – Василя Дороша.
Прощання з нашим героєм проходитиме в церкві Святої Параскеви Сербської 22.12 за адресою м. Чернівці вул. М. Заньковецької, 24 о 10.00. Поховання відбудеться о 12.00і на “Алеї Героїв та Слави” Центрального кладовища м. Чернівці за адресою вул. Героїв Майдану, 159.
Викладачі та співробітники кафедри комп’ютерних систем та мереж висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям Василя! Нехай Господь допоможе пережити біль утрати. Вічна пам’ять та безмежна подяка НАШОМУ ГЕРОЮ за вірність Батьківщині! Нехай кожен на своєму місці зробить все можливе аби наблизити перемогу, за яку поклав своє життя Василь…