14 вересня у Чернівцях відбудеться Chernivtsi Edu Fest

Майстер-класи, виставка роботів та марафон інжинірингових проєктів! А ще – розіграш призів та смачнезне какао для учасників. Усе це про «Chernivtsi Edu Fest», який відбудеться уже 14 вересня!
Учасники та учасниці зможуть:

• взяти участь у майстер-класах з робототехніки;
  • дізнатись про місце науки, зокрема робототехніки, математики, інформатики в сучасному світі та перспективи їх розвитку;
  • відвідати цікаву демонстрацію роботів та долучитись до боїв роботів на основі мобільних платформ; ознайомитись із друком на 3D-принтерах;
  • почути досвід учнів та студентів, які вже зараз навчаються інженерії та побачити їхні проєкти під час інжинірингового марафону.

Організатори заходу:

навчальний центр робототехніки “Boteon”, Noosphere Engineering School, ТОВ «Розумники Холдинг».
Партнери заходу:

• Департамент освіти та науки Чернівецької обласної державної адміністрації,
  • Управління освіти Чернівецької міської ради
  • Кафедра комп’ютерних систем та мереж ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Заходи відбуватимуться у трьох локаціях.

Попередня програма заходу:

Локація №1 Презентація освітніх рішень для шкіл Чернівецької області.
Для керівників управлінь освіти області, керівників шкіл.
Буковинський медіа-центр Belle Vue
.
11:00-11:15 – вітальне слово.
11:15-12:30 – виставка та презентації сучасних рішень для освіти за участю компаній Розумники Холдинг,  Prestigio, Epson, презентація всеукраїнського проєкту Ukraine Rocketry Challenge;
12:30-14:00 – дискусія «Цифровізація освіти – виклики STEM та можливості для Буковини» за участю:
1. Веретюк Сергій, керівник проєкту NES (Noosphere Engineering School), член ГО “Асоціація Ноосфера”.
2. Георгій Іванович Воробець, завідувач кафедри КСМ ЧНУ.
3. Матвійчина Світлана, директорка Ліцею №11 “Престиж”.

Локація №2 Виставка та марафон студентських інжинірингових проєктів.
Дворик Чернівецької Ратуші. Вхід вільний.
14:00-17:00 – інтерактивна виставка з зонами для учнів;
15:00-17:00 – марафон студентських інжинірингових проектів:
– Презентація можливостей реалізувати свій інженерний проєкт на базі науково-технічної лабораторії      Noosphere Engineering School в ЧНУ ім. Юрія Федьковича;
– Презентація можливостей для учнів чернівецьких шкіл у соціальному проєкті Ukraine Rocketry Challenge;
– Студентський стартап WheelKeep (м. Дніпро);
– Студентський стартап Ulight (м. Чернівці);
– Проєкт “Студентська ракета”(м. Дніпро);
– Студентський проєкт Lametsy Meteostation (м. Рівне).
17:00 – розіграш призів від організаторів. Завершення фестивалю.

Локація №3 Майстер-класи. Адреса: Головна, 89, 3 поверх.

Вхід за попередньою реєстрацією – https://cutt.ly/rWTENe7 .
15:00-17:00 – Майстер-класи для дітей з робототехніки.
Запрошуємо Вас взяти участь у Chernivtsi EDU Fest!

Довідка:
ГО «Асоціація Noosphere» – некомерційна громадська організація, діяльність якої спрямована на підтримку
STEM-освіти, популяризацію наукових досліджень та наукового підходу до створення інноваційних продуктів та побудову екосистему, сприятливу для розвитку інженерних стартапів в Україні. Місія організації – стимулювати й підтримувати наукові відкриття, сприяти поширенню і впровадженню в життя наукових знань, а також розвивати інтерес суспільства і бізнесу до науки. Серед ініціатив «Ноосфери» – мережа науково-технічних лабораторій Noosphere Engineering School, конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge, реновація парку імені Юрія Гагаріна у Дніпрі, реконструкція дніпровського планетарію та ін. Noosphere щорічно підтримує заходи, які популяризують науку та заохочують молодих інженерів до створення сучасних високотехнологічних проєктів, у тому числі космічного спрямування.

Українське мультимедійне видавництво “Розумники” вже близько 15 років розробляє та впроваджує системні
рішення для шкільної освіти, завдяки чому вчитель може організувати роботу в класі цікаво, сучасно та ефективно, а учні вже з першого класу застосовують інноваційні технології на уроках і вдома.

Програма Навчального центру «BOTEON» спрямована на розвиток логічного мислення, навичок програмування і конструювання у дітей, віком від 6 років. Викладання дітям базових курсів з інформатики, схемотехніки та роботі з інформацією сприяє формуванню інженерного способу мислення, придбання навичок для найбільш затребуваних, перспективних і добре оплачуваних професій, таких як програміст, розробник систем автоматики й робототехніки, інженер-конструктор.

Детальну інформацію можна отримати за контактами: тел. 0991718129 Тетяна Мосін,
або ж написавши на e-mail: boteon.tk@gmail.com