Стипендії від The Free State of Bavaria

🇩🇪 The Free State of Bavaria запрошує студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи подати заявки на однорічну стипендіальну програму на 2022/23 навчальний рік через BAYHOST.
The Free State of Bavaria запрошує студентів Центральної, Східної та Південно-Східної Європи подати заявки на однорічну стипендіальну програму на 2022/23 навчальний рік через BAYHOST. Подати заявку можуть випускники із Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України.
Стипендії призначені для фінансування магістерських програм і докторантури у баварських вищих навчальних закладах. Річна стипендія може бути продовжена двічі на термін до 3 років. Стипендія становить 861 € на місяць. Також можуть фінансуватися однорічні навчальні поїздки в Баварію, як частина докторської освіти в рідній країні.
Додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті BAYHOST.
⏰ Кінцевий термін подання заявок – 1 грудня 2021 року.