Навчальний марафон Cisco European CyberCup 2023

З нагоди 25-ліття з часу заснування програми Академій Cisco та у рамках місяця Кібербезпеки запрошуємо інструкторів NetAcad позмагатися на навчальному марафоні за наш Європейський Кіберкубок!

Виходьте на поле разом зі своєю командою талановитих гравців, кидайте виклик одноліткам і станьте чемпіоном за рівнем підготовки та обізнаності в галузі кібербезпеки

Навчальний марафон проходитиме з  23 жовтня по 19 листопада.

Реєстрація на подію триває з 2 по 22 жовтня, включно.

Офіційний сайт події #European CyberCup Learn-a-Thon

Як долучитися до змагання?

Крок 1) Створення класу.

На платформі SkillsForAll.com створіть клас для вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки» (Introduction to CyberSecurity), доступний українською мовою. Відеоінструкція як створити клас та керувати ним доступна за посиланням.

Під час створенні класу зауважте:

Назва класу повинна починатися з #EuropeanCyberCup2023_ та мати будь-яке доповнення за бажанням.

Дата початку навчання (Start Date) у цьому класі повинна бути не раніше 23 жовтня.

Матеріали, перекладені українською мовою доступні лише у режимі для самостійного вивчення (Self-paced).

Крок 2) Реєстрація.

До 22 жовтня зареєструйтесь на навчальний марафон з кібербезпеки за посиланням.

• Під час реєстрації серед іншого необхідно вказати назву класу та надати лінк для самореєстрації, скопіювавши URL для запрошення слухачів на вкладці Invite Learners.
  • Як назву центру підтримки академій Cisco (ASC) вказати Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University.

Крок 3) Навчання.

• Залучайте якомога більше слухачів до створеного класу.
  • Поширюйте посиланням для самореєстрації серед учнів, студентів, батьків, колег та всіх охочих аби охопити ширшу аудиторію.
  • Долучитися до класу, створеному при Чернівецькому національному університеті можна за посиланням.
  • Під час вивчення курсу «Вступ до Кібербезпеки» забезпечте проходження матеріалів та виконання та виконання усіх необхідних завдань аби досягти найбільшої активності. Для максимального результату необхідно протягом зазначених термінів виконати контрольні роботи з розділів, скласти фінальний тест та залишити відгук про курс. Всі, хто отримає 70 % під час фінального іспиту отримує цифровий бедж.

Крок 4) Фінальні змагання.

Команди з 16 найактивніших академій стануть фіналістами та  змагатимуться в ініціативі «Capture the Flag» за головний приз та відзнаку CyberChampion у Європі!!

НА ВАС ЧЕКАЮТЬ ПРИЗИ:

– 20 найкращих академій у рейтингу отримають фірмові призи від Cisco Networking Academy.

– 10 академій з найвищим рейтингом одержать для своїх студентів 20 фірмових футболок від Cisco.

– Учасники команд, які пройдуть кваліфікацію у змаганні «Захоплення прапору», отримають ваучери на сертифікацію CCST від Certiport.

– Члени топ-5 команд-переможців отримають куртки Hudson’s від Cisco.

– Академія, команда якої виграє Європейський чемпіонат, отримає WebEx Mini.

Більше інформації про подію можна знайти тут.  У разі, якщо потрібні додаткові роз’яснення, будь ласка, звертайтесь до своїх Центрів підтримки академій, а також адресуйте свої запитання до спільноти інструкторів Cisco в Україіні Cisco Academy Instructors Ukraine.

Від щирого серця бажаємо вам перемоги!