Бізнес інкубатор Innovstion Challenge

😍Маємо чудову новину для студентів, які мріють про успішну кар’єру в ІТ! Чернівецький ІТ Кластер став партнером “Бізнес Інкубатора” Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
📌3 березня, в Мармуровій залі ЧНУ відбудеться відкриття “Бізнес Інкубатора”. Початок – 11:00.
Ця програма є ідеальною можливістю для молодих та талановитих підприємців з ІТ-галузі, які хочуть запустити свій власний бізнес. Учасники отримають необхідні навички та знання від провідних фахівців в галузі, а також отримають можливість отримати доступ до мережі контактів.
😊Наша організація пишається можливістю допомогти молодим талантам з ІТ-галузі розвинути свої проекти та допомогти їм досягти успіху.
Якщо Ви – молода людина і бажаєте взяти участь у інкубаційній програмі, реєструйтесь за посиланням та ставайте ближче до своєї мрії:
Не пропустіть свою можливість розпочати успішну кар’єру в ІТ-галузі!