IT ярмарок 4.0

Увага, увага, студенти та студентки, відкривайте вуха і приготуйтеся до найкрутішої події року!

Запрошуємо вас на IT Ярмарок 4.0 – найбільшу зустріч студентів та компаній IT-індустрії, яка відбудеться вже зовсім скоро!

Хочете дізнатися про найсучасніші технології та тренди, які чекають на вас у майбутньому? А можливо, ви шукаєте першу свою роботу?

На IT Ярмарку ви матимете унікальну можливість зустрітися з представниками провідних компаній IT-сфери, дізнатися про їхні проекти, технології та можливості працевлаштування. Або ж ви можете продемонструвати свої знання та таланти і знайти свою омріяну роботу.

Окрім того, що ви зможете знайти ідеальну роботу, яка вам до душі, на вас чекають призи від компаній-спонсорів. Звісно ж, це не все! Ми також підготували для вас цікаву програму, яка включає у себе майстер-класи від провідних фахівців, дискусійні панелі та можливість поспілкуватись з випускниками нашого університету.

Тож не пропустіть шансу зустріти свого майбутнього роботодавця!

Чекаємо вас на IT Ярмарку вже 4 травня об 11:00 в копусі 8 ЧНУ.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі та отримуйте всі найсвіжіші новини про подію. До зустрічі! 🚀

‼️ Увага! Лише зареєстровані учасники матимуть змогу взяти участь у розіграші неймовірних призів на нашому заході. Якщо ви ще не зареєструвалися, скористайтеся посиланням  і заповніть форму реєстрації. Тільки так ви зможете бути в грі та виграти призи!