• Ukrainian
    • English

Новини проекту / Project News

01.08.2019 Моніторинг проекту Erasmus + ALIOT 

Протягом 29 серпня 2019 року в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбувся дорадчий моніторинг проекту Erasmus+ ALIOT  ” Internet of Things: Emerging Curriculum for Industry and Human Applications”. Моніторинг проводив Національний офіс Erasmus+ в Україні (NEO) від імені Виконавчої агенції з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури (EASEA, Брюссель). Партнери представили результати розробки та впровадження навчальних курсів, а також результати розповсюдження і сталого розвитку та плани на майбутнє.

24.05.2019 Весняна школа в рамках проекту ALIOT в м.Запоріжжя

Протягом 17-21 травня 2019 року в Запорізькому національному технічному університеті відбулася Міжнародна весняна школа-тренінг STraS-2019 для студентів магістратури та аспірантури з питань співробітництва академії та промисловості в Інтернеті речей.

Всі партнери-учасники проекту Erasmus+ ALIOT представили свої результати за матрицею відповідності. В презентаціях було висвітлено прогрес виконання задач проекту та основні здобутки в галузі IoT.

 

18.02.19 Зимова школа в рамках проекту Erasmus+ ALIOT в м.Тернопіль

Чергова нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT на Міжнародній зимовій школі (WINT 2019) відбулася в Тернопільському національному економічному університеті, м. Тернопіль, Україна з 31 січня по 7 лютого 2019 року. Всі партнери-учасники проекту Erasmus+ ALIOT представили свої результати за матрицею відповідності та провели тренінг-курси. В даному заході також брали участь студенти, які продемонстрували високий рівень знань і вмінь при проектуванні сучасних IoT-систем.

 

17.07.2018 Літня школа ALIOT в м.Ньюкасл та м.Лідс

Протягом 6-14 липня 2018 року в Newcastle University, м. Ньюкасл, UK та Leeds Beckett University, м. Лідс (Великобританія) було проведено Міжнародну літню школу з розробки навчальних програм з IoT для промисловості та застосунків для академічної та промислової співпраці.

Школа розрахована на студентів та аспірантів, а також молодих і досвідчених дослідників.

Програма:

6-11 липня – Ньюкаслський університет (частина I)

12-14 липня – Університет Лідса Беккета (частина 2).

Всі партнери-учасники проекту Erasmus+ ALIOT представили свої результати за матрицею відповідності та провели тренінг-курси. Особливість даної зустрічі полягала в набутті знань та досвіду з розробки сучасних IoT-систем від партнерів з Newcastle University та Leeds Beckett University.

 

18.02.2018 Зимова школа для студентів та молодих дослідників WINT 2018 Erasmus+ ALIOT в.м.Чернівці 

З 10 по 17 лютого 2018 року у Чернівецькому національному університеті в рамках проекту Erasmus+ ALIOT проходила щорічна Міжнародна зимова  школа WINT 2018.

Цьогоріч WINT 2018 була присвячена студентам і молодим дослідникам, які висвітлюють питання співробітництва академічних і промислових кіл в Інтернеті речей.

Було представлено близько 50 доповідей, що охоплювали різні теми: від методів організації та підвищення ефективності освіти з використанням IoT та інших сучасних технологій до розумної енергетики та визначення концептуального шляху розвитку людства і техносфери.

Зимова школа WINT 2018 дозволила юним учасникам та студентам вирости та стати кращими, отримати комунікативні навички трьома мовами, включаючи англійську, знайти нових друзів у нашій країні та на туманному Альбіоні в особі професора Кріса Філліпса та доктора А-Ліан Кор. Але найголовніше, що в результаті цікавих та бурхливих дискусій учасники впритул підійшли до опрацювання актуального порядку денного та концепції розвитку не лише IoT, а й усієї техносфери.

 

10.10.2017 НАРАДА ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОЕКТУ ERASMUS+ ALIOT В М. КОЇМБРА, ПОРТУГАЛІЯ

Чергова нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT відбулася в університеті Коїмбри (Universidade de Coimbra), м. Коїмбра, Португалія з 30 вересня по 7 жовтня 2017. Всі партнери протягом семи днів представляли свої організації та річні результати по проекту Erasmus+ ALIOT.

 

14.05.2017 Весняна школа AIST 2017 ERASMUS+ ALIOT в м.Миколаїв

8-12 травня 2017 рокуі у місті Миколаєві відбулась Міжнародна тренінг-школа АІСТ 2017 в рамках проекту ALIOT за програмою ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти. Співорганізаторами виступили Чорноморський національний університет імені Петра Могили та Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “ХАІ”. В роботі школи прийняли участь 57 учасників з Запоріжжя, Києва, Миколаєва, Одеси, Северодонецька, Харкова, Чернівців (Україна) та з міст Newcastle, Leeds (Великобританія) – студенти бакалаврату, магістратури, докторантури, а також доктори наук, доценти, професори, завідувачі кафедр, ректори та ін. Метою Школи було обговорення результатів розробки нових курсів в галузі Інтернету речей та ознайомлення спільноти з досягненнями команд-учасників проекту. Старші співробітники прочиталилекції на теми, пов’язані з IoT, починаючи від рівня чіпа до високотехнологічних технологій, зокрема хмарних та туманних обчислень. Лекції охоплюватли курси згідно розподілу тематики в рамках проекту ALIOT. Студенти виступили із доповідями про свої дослідження в галузі Інтернету речей. Разом з лекціями для студентів було проведено 3 тренінги з безпеки та захисту IoT.

 

20.12.2016 Перша зустріч Erasmus+ ALIOT

Перша нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT відбулася в інституті KTH, м. Стокгольм, Швеція з 14 по 16 грудня 2016. Всі партнери прибули до м. Стокгольм і протягом трьох днів представляли свої організації та погляди на майбутнє проекту Erasmus+ ALIOT.

ddd